۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ فروردين
روابط عمومي دانشگاه اصفهان
افتتاح نمايشگاه كتاب در دانشگاه اصفهان
افتتاح نمايشگاه كتاب در دانشگاه اصفهان


نمايشگاه كتب خريداري شده از سي و يكمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران، با حضور دكتر رسول ركني زاده معاون پژوهش و فناوري دانشگاه اصفهان در محل طبقه پنجم كتابخانه مركزي افتتاح شد

به گزارش وب سايت خبريuinews تيم اعزامي كتابخانه هاي دانشگاه شامل اعضاي هيات علمي متخصص و كتابداران مجرب به همراه نيروي خدماتي و راننده به مدت يك هفته از نمايشگاه بين المللي بازديد و خريد نمودند.

 شايان يادآوري است، 2705 عنوان كتاب فارسي و غيرفارسي در موضوع هاي ادبيات و علوم انساني، علوم پايه و مهندسي، علوم ديني، علوم تربيتي و روانشناسي، علوم اداري و اقتصاد، علوم اجتماعي، هنر .... براي كتابخانه هاي دانشگاه خريداري شد. در مجموع مبلغ يك ميليارد ريال به صورت وجه نقد و بن كتاب دريافت شده از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي هزينه گرديد. شايان ذكر است خريد كتاب به تشخيص اعضاي هيات علمي و بر اساس نياز و تكراري نبودن عناوين صورت گرفته است و در طي سال جاري موارد ضروري دانشكده ها بعد از انجام فرايند رسمي قابل خريداري خواهد بود.

گفتني است، نمايشگاه كتب خريداري به مدت يك هفته از 31 ارديبهشت لغايت 7 خرداد ماه در طبقه پنجم كتابخانه مركزي از ساعت 8 الي 14 براي بازديد دانشگاهيان داير است. برگزاري نمايشگاه علاوه بر اطلاع رساني به مخاطبان كتابخانه، با حذف فرايند تكراري انتقال كتاب به دانشكده و انتقال مجدد به كتابخانه مركزي (براي انجام اقدامات سازماندهي)، باعث سرعت بخشيدن انجام امور گرديد و از اتلاف وقت و نيروي پرسنل جلوگيري نمود. بعد از پايان نمايشگاه فرايند ثبت ، سازماندهي و آماده سازي منابع به سرعت آغاز مي شود و انشالله براي شروع نيمسال جديد ، كتابها در قفسه هاي كتابخانه هاي دانشگاه قابل استفاده خواهد بود.

 

 

تاریخ:
1397/03/01
تعداد بازدید:
430
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الكترونيكي شما
شماره تلفن
توضيحات
تغییر کد امنیتی
كد امنيت
Powered by DorsaPortal