۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين
طي حكمي از سوي وزير علوم تحقيقات و فناوري، رييس دانشگاه اصفهان ابقا شد
دكتر منصور غلامي وزير علوم تحقيقات و فناوري ، طي حكمي ، دكتر هوشنگ طالبي را به مدت 4 سال در سمت رييس دانشگاه اصفهان ابقا كرد.


 دكتر منصور غلامي وزير علوم تحقيقات و فناوري ، طي حكمي ، دكتر هوشنگ طالبي را به مدت 4 سال در سمت رييس دانشگاه اصفهان ابقا كرد.

 به گزارش وب سايت خبريuinews  حكم انتصاب دكتر هوشنگ طالبي كه از سوي وزير علوم تحقيقات و فناوري صادر شده ، به شرح زير است:

جناب آقاي دكتر هوشنگ طالبي حبيب آبادي

با سلام،

ضمن قدرداني و تشكر از خدمات ارزنده‌تان و به استناد تبصره 1 ماده 4 آيين‌نامه جامع مديريت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي، پژوهشي و فناوري براي مدت چهار سال در سمت رياست دانشگاه اصفهان ابقاء مي‌شويد.

اميدوارم با سعي و اهتمام جناب‌عالي و بر اساس اهداف، سياست‌ها و برنامه هاي تقديم شده به مجلس شوراي اسلامي و بهره‌مندي از تجربه‌هاي مفيد استادان، محققان و كارشناسان محترم و جلب مشاركت دانشگاهيان و دانشجويان عزيز و هم‌فكري با ساير مسئولان دانشگاهي براي اعتلاي نظام آموزش عالي كشور گام‌هاي مؤثري برداريد.

انتظار مي‌رود با رعايت منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد و حفظ بيت‌المال و اعمال سياست‌هاي مؤثر صرفه‌جويي در هزينه‌ها، پرهيز از تجمل‌گرايي، تقويت نظم و انضباط و قانونمندي و ارتقاي علمي، فرهنگي و اجتماعي آن دانشگاه و با اتكال به خداوند متعال نهايت كوشش و اهتمام خويش را به كار بريد.

 

تاریخ:
1397/05/03
تعداد بازدید:
24
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الكترونيكي شما
شماره تلفن
توضيحات
تغییر کد امنیتی
كد امنيت
Powered by DorsaPortal